קמפינג בדרום

איפה ניתן לעשות קמפינג בדרום הארץ?

אם אתם רוצים חופשה מיוחדת אולי הגיע הזמן שתכירו את דרום הארץ, אחד האזורים הכי יפים שיש למרות שהוא הרבה פחות תיירותי מהצפון. יש שיאמרו שהדרום אינו צבעוני במיוחד אך היופי שלו מיוחד במינו. הוא עצום בגודלו ויש בו פלאי טבע מיוחדים במינם כמו למשל מעיינות חמים וקרים, ים המלח הידוע, מכתשים מרהיבים ואם יתמזל מזלכם גם תראו חיות. את הקמפינג בדרום תוכלו לעשות בכל מקום שתרצו ויש לא מעט חאנים וחניוני לילה שיאפשרו לכם חנייה בטוחה.

מה האפשרות הטובה ביותר?

יש לא מעט חניוני לילה שנמצאים בכל אזור הדרום מבאר שבע ועד אילת, אך חשוב לזכור שהחניונים הללו לפעמים לא מה שאתם חושבים. אם אתם רגילים לראות חניון לילה שיש בו תאורה, מים זורמים ושירותים, תתפלאו לגלות שיש לא מעט חניונים שהם פשוט מקום נוח להקמת אוהל. יש לא מעט אנשים שמגיעים אל החניונים הללו ונהנים מכל רגע ובסופו של דבר ג'ריקן מים אחד ומטען נייד לטלפון יכול להיות מספיק. בכל מקרה חשוב להבין איזה קמפינג בדרום אתם רוצים כדי לבחור נכון.

ולמה חאן במדבר עדיף?

חאן במדבר נשמע כמו המקום המושלם לעשות קמפינג כי יש לכם מקום משלכם להקים את האוהל, יש לכם שירותים, יש מקלחות, יש חשמל ולמעשה יש אפשרות גם לישון באוהל משותף עם מזרון שמושכר במחיר מינימלי של כמה שקלים בודדים ללילה. עם זאת, חניון לילה חינמי לא יעלה לכם שקל אחד, תוכלו להישאר שם כמה שתרצו, תוכלו להיות עצמאיים לחלוטין ואולי הכי חשוב: תוכלו לקבל את ההרגשה שאתם ממש לבד. הרגשת הפרטיות והבידוד הזו היא משהו שלא מעט אנשים מחפשים.

 

This entry was posted in טיולים. Bookmark the permalink.