אורי עצמון

מגוון סוגי השקעות בחברת אקסיום (בהנהלת אורי עצמון)

מעוניינים להשקיע בתחום הנדל"ן? לחברת אקסיום והמנכ"ל השותף אורי עצמון יש כמה אפיקי השקעה שונים להציע עבורכם. אם תרצו, תוכלו לבחרו במגוון מסלולי השקעה ארוכי טווח, אשר יותאמו מראש לפורטפוליו ההשקעות שלכם. מסלולים אלו מיועדים למשקיעים אשר רוצים ליהנות מתשואה ממוצעת גבוהה יחסית, בעלת אופי יציב (נכסים יציבים המושכרים לחברות ענק ולמשרדים ממשלתיים). כמו כן, אורי עצמון וחברת אקסיום מגייסים משקיעים להשקעה בקרקעות לפיתוח, במגוון מדינות בעולם.

אקסיום – השקעות בוטיק

אין היום הרבה חברות נדל"ן בישראל, המספקות אפשרויות השקעה כמו אלו שמציעים אורי עצמון וחברת אקסיום. החברה מזהה באופן שוטף הזדמנויות השקעה במגוון יעדים בעולם, תוך התמקדות בישראל, קנדה, ויטנאם ומרכז אירופה. משקיעים פרטיים ומוסדיים, יכולים להשקיע בנכסים מניבים משובחים ברחבי העולם – שעד היום הוחזקו אך ורק ע"י קרנות פנסיה וחברות ענק. איזו חברה בשוק, יכולה לאפשר למשקיע פרטי לרכוש אחוזים בקניון מצליח בישראל, או במרכז קניות פופולארי במרכז אירופה? מעבר לכך, אורי עצמון וצוות הניהול של אקסיום, מקפידים לשמור על קשר אישי עם כל משקיע – על מנת להתאים בין צרכי הלקוח לנכס המתאים.

אורי עצמון – השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל בתנאי שוק משתנים

בשנים האחרונות, שוק הנדל"ן ושוקי המניות עברו טלטלות רבות. כיום על מנת להשיג תשואה ממוצעת גבוהה, יש להתאים את המודלים הכלכליים-פיננסיים לתנאי שוק משתנים. כלומר יש לבצע הערכת סיכונים מושכלת, בהתאם לנתוני השוק בו משקיעים. כאמור, חברת אקסיום מתמחה בין השאר בשוק הנדל"ן המקומי, בקנדה, בויטנאם ומרכז אירופה.

This entry was posted in המגזר העסקי, נדל"ן, עסקים. Bookmark the permalink.